Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
23 MART Perşembe 23:57

Besle Fetö'yü Oysun Gözünü…

Ali Taş
Ali Taş
Giriş Tarihi : 27-11-2021 11:55

Besle Fetö'yü Oysun Gözünü…

İnsanları en kuvvetli, en zayıf yönleri, inançlarıdır. Kendinize inandırabilirseniz, ortamı hazırlarsanız, kullanılmaya çok müsaitlerdir.

           İşte FETÖ din kisvesi adı altında bunu yaptı. Pis emelleri uğruna göz boyadılar, milleti kendilerine âşık ettiler. İnananlar inan sevgili oldular. Sahte aşktı. Bunlar var ya iblisin ta kendisidir. Bunları dinle imanla ilgisi yoktur. Dünyevi düşünceleri, şeytanidir. Kazın geleceği yerden tavuk Esirgemez ler. Hiç kimse kusura bakmasın Bunlar ılımlı Terör. Saman altında su yürütme derler buna.

Ne yapmış Fetö bakalım;

1- Aslında güreşten hiç anlamaz, öyle yağlandı ki öyle perdah yaptı ki seyredenleri kendisine hayran bıraktı. Arkasında çok büyük kitle oluşturdu.

2- Üstü yemyeşil kamışlık, çim altı çok tehlikeli bataklık, mesire yeri sundu millete.

3- Belki de, dünyada eşi benzeri olmayan, Türkiye Cumhuriyeti'nin, bütün imkânlarını, Devleti'nde iyi niyetini kullanarak pis emellerine alet ettiler. Belki de bazı imkanlar kendilerine altın tabakta sunuldu.

4- Hoca bozuntusu TV kanallarında, o kadar çok milleti etkiledi ki timsah gözyaşları ile beyinlerine girdi ve tertemiz duygularını, inançlarını çaldı, kandırdı perişan etti.

5- Allah'ın adını, kutsal kitabımızı kullanarak, kendilerine bir yol tayin ettiler. Bu ne yolu kardeşim? Otoban mı? Dublemi? Tali yol mu? Patika mı? Gerçek Müslümanların bildiği, inandığı bir yol vardır, o da Allah yoludur, Kur'an'dır.

Fetö'nün yolu, otobandı, tam gaz , bir eli yağda bir eli balda, güvendeler, her dedikleri oluyordu. Yandaşlar da sağlamdı. Noldu fren patladı, duvara tosladılar. İnşallah darısı diğerlerinin başına… Anlamışlardır herhalde.

6-Atatürk'e sayanlar, irdeleyenler hakaret edenler, dinsiz diyenler, bu sahte şerefsizi sahiplendiler.

Bir Yunan Generali kadar olamadılar.

Büyük Taarruz’da esir alınan Yunan generali TRİKOPİS ömrü süresince 10 Kasım günü saat 9'u 5 geçe Atina'daki Türk Büyükelçiliği'ne gidip, esas duruşta ona manevi saygısını göstermiştir. Şu saygıya bakar mısınız...

Bunlar ne yapıyor. Atatürk'ün kurduğu, ilan ettiği Cumhuriyete saldırıyorlar, hatta keşke İzmir'i Yunan alsaydı diyecek kadar sapık bunlar. Suyun gözüne bakacaksın kardeşim, su baştan bulanır. Altta canı çıksın Öyle mi?

7- Teşkilatlandılar, Türkiye'nin en güzel kıymetli elverişli okullarına sızdılar, militan yetiştirdiler.

8- Zeki başarılı öğrencileri seçtiler, yetiştirdiler, en etkin yerlere getiriler. Daha sonra bunları kullandılar. Devletin silahı ile Devleti vurdular. Bu cesareti nereden aldılar. Kim kurdu bubi tuzağını. Bu tuzağa millet tutuldu.

9- Abi, Abi felsefesini yerleştirip, hatta evlendirdiler. Kesinlikle işsiz bırakmadılar ve devamlı kontrol altında bulundurdular.

10-Türkiye'nin göz bebeği, dünyanın etkin ordularından Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve Polis teşkilatına sızdılar, en önemli kritik noktalara yerleştiler. İşgal ettikleri yerlere layık olsun olmasın, örgüt elemanlarını getirdiler. Peki, bunların GeBeTe sini kim yaptı? Kim sorguladı? İstihbarat nerede? Benim  22’nci Sınır Jandarma Tugay Komutanlığına emir astsubayı olarak atamam yapıldığında, bütün sülalemi araştırdılar. Bunlar terörün de ötesinde kraldan çok kralcıymış. Devlet içinde Devlet…

11- Arkası olan zenginleri baş tacı yaptılar, fakirleri maraba takımı saydılar

12- Pusuya yattılar, fakir kimsesiz ailelerin çocuklarını koruma altına aldılar. Ailelerine yardım ettiler.

13- Hatta sapıklar o kadar ileri gittiler ki hoca bozuntusunun Terör liderinin saçından bir kıl, tırnağından bir parça istediler, okyanus ötesi hocam diye nağralar attılar. Şimdi bunlar nerede? Ellerini kollarını sallaya sallaya geziyorlar. Bunların dokunulmazlığı mı var kardeşim... Milletin aklıyla alay mı ediyor sunuz?

Üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen Fetö'nün üst düzey yetkilisi gizli gizli darbe planlaması mı yapıyorlar, Takip ediliyor mu? Artık istedikleri verilmesin.

14- Milletimizin ve TSK'nın gizli bekası olan istihbarat, MİT birimlerine sızdılar. Dahası milletin namahrem olan( KOZMİK) odaya kadar girdiler. Kimden izin aldılar? Kim müsaade etti? Hiçbir zaman terör iradenin üstüne çıkamaz. Altında ezilirsiniz!

15- Yargıyı çok iyi kullandılar, nice masum kendilerine rakip gördükleri insanları makam mevki gözetmeksizin yaktılar, ailelerini perişan ettiler, çocuklarını yetim bıraktılar.

16- Sadece Türkiye'de değil, Dünya bir çok ülkesinde (103) okullar açtılar. Akrep gibi milleti soktular ve kendilerini zehirlediler.

17- Vatandaş Fetö okullarına çocuğunu yerleştirmek için torpil aradı. Okullar bölgesel olarak yurt sorunu olan yerler seçildi. Çaresiz kalan öğrencileri kaptılar, koruma altına aldılar. Üst düzey makam mevki sahibi olanların çocukları ne oldu? Ailelerinden Kaç kişi tutuklandı?

18- Mesleki okullarda okuyan çocuklar okullarından, görevli memurlar ekmeklerinden, mesleklerinden oldu. Eşler boşandı, çocuklar ortada kaldı. Suçlu kim? Çocuklar mı?

19- Parsel parsel eylediler Ankara’yı, diye bas bas bağırdılar. Ne oldu?

20- Başı Amerika'da yardımcı organları nerede? Kendilerini sağlama aldılar. Karabatak oldular. Bunlar kobra yılanı gibi canlıları kuyruklarında, kuyrukları nerede? Türkiye'de…

21- Ne istedilerse verildi. Kötüye kullandılar, ihanet ettiler. Binlerce aileyi yok ettiler. Sorumlusu kim? İYİ niyet…

22- En önemli militanları, savcısı hâkimi Avrupa'ya nasıl kaçtı?

23- Fetö dünyanın en zengin örgütlerinden birisi.

 

Amaçları neydi? Türkiye Cumhuriyeti'ni yıkmak, Rejimi değiştirmek, kendi sistemlerini kurmaktı.

Yahu Fetö bu kadar ucuz mu?

           Sen Çanakkale Geçilmez i unutmuşsun galiba, Hayal âleminde misiniz?

Devletine, Vatanına, Milletine ihanet etmiş çete grubu, bu millete borcunuzu nasıl ödeyeceksiniz, toprak sizi kabul etmez.

Saygılarımla

Ali Taş

İYİ Parti Taşova İlçe Başkanı

 

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert