Taşova Haber Sitesi
HV
06 ARALIK Salı 02:46

24 KASIM ÖGRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN..

Müzeyyen Keskin
Müzeyyen Keskin
Giriş Tarihi : 24-11-2021 13:15

Amasya/Taşova /Esençay'da işlerim vardi. Dolayısı ile gelmişken diyor insan sagyı duydugu, sevdiği insanlari görmek  ister. Bende bunu yapmaya çalışıyorum çünkü bir daha kimbilir karşılaşılabilir  mi karşılaşılmaz  mı. Bilinmez fırsat varken gönül almaktır, ziyaret etmek engin bilgilerini  dinlemek gerekli notlari ve dersleri çıkarmak.
Tesadüfen aksam yemegi icin gittigim yerde bir bey konuşma yapiyordu. Yorgunluktan konusmalari anlamaya çalışıyordum. Çok degerli hocam Ömer CELEP konuşuyordu. Cok sevindim gördüğüme anladim ki 24 Kasım ögretmenler günü dolayısıyla  güzel  bir konuşma  yapti. Degerli hocamızın cok kitaplari var sadece ögretmen degil şair, yazar ve muhteşem şiir yorumcusu.  Hocamızın 10 parmağında 10 marifet..
Kitaplarindan "Edebiyatımızdan Nükte, Hiciv, ve Sövgü Söylemler" Yakamoz yayinlarindan çıkmış  kitabını adıma imzalamasi ayrica sevindirdi. Çok teşekkür  ederim hocam ömrünüz uzun kaleminiz daim olsun.
Bu vesile ile Ömer CELEP hocam nezdinde tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun. 
Selam saygi sevgilerimi gönderiyorum

Müzeyyen Keskin

YORUMLAR
DİĞER YAZILARI UYGUR TÜRKLERİNİ ANMA PROGRAMI../ Müzeyyen KESKİN BİR FUAR DAHA BİTTİ../ Müzeyyen KESKİN YAZARDAN OKURA NESİLDEN NESİLE../ Müzeyyen KESKİN KIZIL ELMA KADIN DERNEĞİ.../ Müzeyyen KESKİN TÜRK MİLLETİ ŞANLI DESTAN YAZARKEN../ Müzeyyen KESKİN Merhamet, Vicdan ve Duyarlılık.!!! Susuz Köy 5. MERZİFON KİTAP FUARIN’DAN MUHTEŞEM ANILAR…./ Müzeyyen KESKİN YOLUMUZ İYİLERE ÇIKSIN../ Müzeyyen KESKİN NEREYE GİDİYOR BU KUŞAK... ÇOK İSİM ÇOK ESER ÇOK ÖDÜL İÇİN.. 25. Hikmet OKUYAR Ödüllü Şiir Yarışması 25. HİKMET OKUYAR ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI.. / Hikmet Okuyar ANKARA’DA KİTAP FUARI../ Müzeyyen KESKİN ASELSAN’IN BAHAR KONSERİ ARDINDAN../ Müzeyyen KESKİN AMASYA SEVDASI İLE SILAHİ RAHİM Bestekar Müeyyet BEYOGLU ÖDÜLÜNÜ İSTANBUL’DA ALDI.. GEZİ VE ANILAR GÜMÜLDÜR. ANKARA’DA BİR İLK YAŞANIYOR SANAT SOKAKDA’’.. 24. HİKMET OKUYAR ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI HER ZAMAN RAHMET VE MİNNETLE ANILACAK.. Bir Amasya Türküsü Daha... BİR ŞİİR BİR BESTE... İsa Kayacan'ın Ödülü, Kızı Gül'e Teslim Edildi TÜRK’ÜN TÜRK DESTANI ÇANAKKALE’DE ŞİİR SERGİSİ ŞAİRİNİ DÜNYA ÜNLÜSÜ YAPTI MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY VE İSTİKLAL MARŞIMIZIN 100. YIL ANISINA... 14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.. ESENÇAY KASABASI SEN NEYMİŞSİN SİYANÜR.. SİYANÜRLÜ ELLER... AZERBAYCAN’IN ZAFER GÜNÜ KUTLU OLSUN Benim Anadolu’mun Güzel İnsanları... ANILARA YOLCULUK... USTA ŞAİR ÇOK DEĞERLİ MERHUM SEYFEDDİN KARAHOCAGİL EBEDİ ALEME GÖÇTÜ KALBİMİZ İZMİR’DE ATTI.. DOĞADA YAŞAMA EDEBİ BİLMEYEN PİKNİKÇİLER..
Reklamı Geç
kapris özgür mobilya