Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
21 MART Salı 15:04

ANILARA YOLCULUK...

Müzeyyen Keskin
Müzeyyen Keskin
Giriş Tarihi : 27-11-2020 10:44

26.11.2020 tarih ve saat: 17.00 de BAŞKENT POSTA TV de Irmak’la Tekamül Yoculuğu Eğitimci Irmak Suna BİNİCİ’nin canlı yayın konuğu oldum.
Yeni çıkan kitabım; ‘’ ÖKSÜZ BIRAKIP GİTTİNİZ.’’in Cenevre Fikir Sanat Yayınevinden çıktı. Editörlüğünü Çelebi ÖZTÜRK’ün beyin yaptığı, kapak tasarım Seren SARSAR KAYHAN’ın, Genel Yayın Yönetmeni Kadir ÜRÜN’ün yaptığı 136 sayfadan oluşan kitabım 20 Eylül 2020 tarihinde basılmıştır. Emeği gecen herkese teşekkür ederim. Kitabın tanıtımı, Amasya Sevdası, Türkiye Sevdası derken. Duygusal ‘’Canım Annem’’ şiiriyle duygular doruk yaptı, çok yoğun duygusal anlar yaşandı. Ayrıca bu şiir de Türkmenelili Bestekar Sn. Müeyyed BEYOĞLU tarafından ilahi olarak bestelemiş youtuba yüklenmiştir.
Her evladın anne babaya görevleri vardır onları incitmeden öff bile demeden nasıl beraber yaşanır. Gibi birçok şeyleri bulacağınız hemen hemen baş altı kitabı gibi her evin kütüphanesinde olması gereken bir kitap.
Canlı yayında güzel sohbet ve şiirlerle devam etti. Sevgili eğitimci, şair, yazar Irmak Suna BİNİCİ’ ye ve BAŞKENT POSTA TV’ye çok çok teşekkür ederim. Güzel zarif sorularınada. Kadınlara destek için okuduğu şiiri de çok güzeldi. Güzel bir program oldu.
Kitabımdan ve Amasya Sevdasından imzalı olarak edinmek isteyenler Fecebook dan mesaj yerinden, watsapttan, ınstagramdan mkeskin6@hotmail.com. Adresinden de yazarak alabilirler. 
Çok değerli okurlarımıza selam, sevgi, saygıyla başka bir yazıda görüşmek üzere. Hoşcakalın.
 Müzeyyen KESKİN
 Amasyaşat Başkanı

 

YORUMLAR
DİĞER YAZILARI ASRIN FELAKETİ DEPREM ÜSTÜNE ŞİİRSEL SÖYLEŞİ (1 ) YÜZ YILIN FELAKETİ../ Müzeyyen KESKİN KIZILELMA KADIN ÇOCUK GENÇLİK KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT EĞİTİM DERNEĞİ ETKİNLİĞİ../ Müzeyyen KESKİN GENÇ BİR YETENEK BERK ÖRENLİOĞLU../ Müzeyyen KESKİN YÖRÜKLER VE TÜRKMENLER BULUŞMASI BU DÜNYADAN BİR ŞAİR GEÇTİ Solmaz ŞİRVANLI KIZILELMA KADIN GENÇLİK ÇOCUK KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT VE EĞİTİM DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI../ Müzeyyen KESKİN UYGUR TÜRKLERİNİ ANMA PROGRAMI../ Müzeyyen KESKİN BİR FUAR DAHA BİTTİ../ Müzeyyen KESKİN YAZARDAN OKURA NESİLDEN NESİLE../ Müzeyyen KESKİN KIZIL ELMA KADIN DERNEĞİ.../ Müzeyyen KESKİN TÜRK MİLLETİ ŞANLI DESTAN YAZARKEN../ Müzeyyen KESKİN Merhamet, Vicdan ve Duyarlılık.!!! Susuz Köy 5. MERZİFON KİTAP FUARIN’DAN MUHTEŞEM ANILAR…./ Müzeyyen KESKİN YOLUMUZ İYİLERE ÇIKSIN../ Müzeyyen KESKİN NEREYE GİDİYOR BU KUŞAK... ÇOK İSİM ÇOK ESER ÇOK ÖDÜL İÇİN.. 25. Hikmet OKUYAR Ödüllü Şiir Yarışması 25. HİKMET OKUYAR ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI.. / Hikmet Okuyar ANKARA’DA KİTAP FUARI../ Müzeyyen KESKİN ASELSAN’IN BAHAR KONSERİ ARDINDAN../ Müzeyyen KESKİN 24 KASIM ÖGRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.. AMASYA SEVDASI İLE SILAHİ RAHİM Bestekar Müeyyet BEYOGLU ÖDÜLÜNÜ İSTANBUL’DA ALDI.. GEZİ VE ANILAR GÜMÜLDÜR. ANKARA’DA BİR İLK YAŞANIYOR SANAT SOKAKDA’’.. 24. HİKMET OKUYAR ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI HER ZAMAN RAHMET VE MİNNETLE ANILACAK.. Bir Amasya Türküsü Daha... BİR ŞİİR BİR BESTE... İsa Kayacan'ın Ödülü, Kızı Gül'e Teslim Edildi TÜRK’ÜN TÜRK DESTANI ÇANAKKALE’DE ŞİİR SERGİSİ ŞAİRİNİ DÜNYA ÜNLÜSÜ YAPTI MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY VE İSTİKLAL MARŞIMIZIN 100. YIL ANISINA... 14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.. ESENÇAY KASABASI SEN NEYMİŞSİN SİYANÜR.. SİYANÜRLÜ ELLER... AZERBAYCAN’IN ZAFER GÜNÜ KUTLU OLSUN Benim Anadolu’mun Güzel İnsanları... USTA ŞAİR ÇOK DEĞERLİ MERHUM SEYFEDDİN KARAHOCAGİL EBEDİ ALEME GÖÇTÜ KALBİMİZ İZMİR’DE ATTI.. DOĞADA YAŞAMA EDEBİ BİLMEYEN PİKNİKÇİLER..
Reklamı Geç
Advert