Advert
AMASYA TSO TAŞOVA  GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE
Advert

AMASYA TSO TAŞOVA GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Taşova’da bulunan üyelerine iftar yemeği verdi. Gelenekselleşen iftar organizasyonuna Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat KIRLANGIÇ ev sahipliği yaptı.

GÜNCEL - 2018-06-09 18:08:32 Bu içerik 4390 kez okundu.

Çamlık Restoran Havuz Başı'nda verilen iftar yemeğine Taşova Kaymakamı Kudret KURNAZ, ATSO Meclis Başkanı H. Hasan ERGEN, Yönetim Kurulu, Meclis üyeleri ve Amasya TSO üyeleri  katıldı.

Açılış konuşmasını Amasya TSO Başkanı Murat Kırlangıç yaptı. Kırlangıç konuşmasında, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Amasya TSO'nun sürekli gelişerek, kendisini yenileyerek üylerine en iyi hizmeti veren bir oda anlayışı ile çalıştığını ifade eden Kırlangıç, bu süreçte üyelerin görüşlerinin ilerleyen süreçlerde atılacak adımlarda kendilerine rehber olacağını kaydetti. 

Kırlangıç'ın konuşmasının ardından Amasya TSO üyelikleri 18 yılın üzerinde olan 3 firmaya plaket verildi. Plaketleri Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz, Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç ve Meclis Başkanı Hasan Ergen verdi. Plaket takdimi sırasında kısa bir konuşma yapan KIRLANGIÇ, Amasya TSO'ya, yönetimi ve personeline bu etkinliği gelenekselleştirdikleri için teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER