Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

AMASYA TSO TAŞOVA GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Taşova’da bulunan üyelerine iftar yemeği verdi. Gelenekselleşen iftar organizasyonuna Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat KIRLANGIÇ ev sahipliği yaptı.

AMASYA TSO TAŞOVA  GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE
AMASYA TSO TAŞOVA  GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE Editör : Ali Rıza AĞIŞ
Bu içerik 4397 kez okundu.
Advert

Çamlık Restoran Havuz Başı'nda verilen iftar yemeğine Taşova Kaymakamı Kudret KURNAZ, ATSO Meclis Başkanı H. Hasan ERGEN, Yönetim Kurulu, Meclis üyeleri ve Amasya TSO üyeleri  katıldı.

Açılış konuşmasını Amasya TSO Başkanı Murat Kırlangıç yaptı. Kırlangıç konuşmasında, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Amasya TSO'nun sürekli gelişerek, kendisini yenileyerek üylerine en iyi hizmeti veren bir oda anlayışı ile çalıştığını ifade eden Kırlangıç, bu süreçte üyelerin görüşlerinin ilerleyen süreçlerde atılacak adımlarda kendilerine rehber olacağını kaydetti. 

Kırlangıç'ın konuşmasının ardından Amasya TSO üyelikleri 18 yılın üzerinde olan 3 firmaya plaket verildi. Plaketleri Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz, Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç ve Meclis Başkanı Hasan Ergen verdi. Plaket takdimi sırasında kısa bir konuşma yapan KIRLANGIÇ, Amasya TSO'ya, yönetimi ve personeline bu etkinliği gelenekselleştirdikleri için teşekkür etti.

 

AMASYA TSO TAŞOVA GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort