Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

“ELİMİ TUT” Bölgenin en kapsamlı REHABİLİTASYON MERKEZİ

2006 yılında Akbilek işhanının 2. katında faaliyete geçen Elimi Tut Rehabilitasyon Merkezi, 12 yıllık süreçte bölgemizin en kapsamlı Rehabilitasyon Merkezi haline geldi.

“ELİMİ TUT” Bölgenin en kapsamlı REHABİLİTASYON MERKEZİ
“ELİMİ TUT” Bölgenin en kapsamlı REHABİLİTASYON MERKEZİ Murat Alkan
Bu içerik 3076 kez okundu.
Advert

Yeni mahallede kendine ait binasına geçen kurum, ilave kat ve yeni programlar açması nedeni ile bir açılış etkinliği düzenledi.

10 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 10.00’da rehabilitasyon merkezi bahçesinde düzenlenen etkinliğe; Kaymakam Kudret Kurnaz, Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanı Ömer Özalp, Kurucu Temsilci Ali Sandayak, kurum amirleri, öğretmen, öğrenci ve yakınları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra kürsüye gelen Kurucu Temsilci Ali Sandayak; “Yaklaşık 155 özel öğretime ihtiyacı olanöğrenciye bireysel destek veriyoruz. 14 eğitim, 2 fizyoterapist 5 yardımcı personel, 1 memur ve 1 müdür olmak üzere 22 personel görev yapıyor. 4 ayrı ilave program ekledik, öğrencilerimizin ihtiyacı doğrultusunda kaliteli bir eğitim veriyoruz” dedi.

Kaymakam Kudret Kurnaz ise konuşmasında: “İllerde gördüğümüz bu tür merkezlerin Taşova ölçeğinde bir ilçede olması çok sevindirici. Eğitim dünyanın en zor işlerinden biridir. Bir binanın 2. katında başlayıp,böyle güzel bir ortama getirilmesi güzel bir gelişme. Kurucu Temsilci Ali Sandayak’ı kutluyorum. Özellikle eğitimci arkadaşlarımızın işi diğer eğitimcilere göre çok daha zor. Sizleri devletimiz, şahsım ve ilçe halkı adına kutluyorum” dedi.

Kurdale kesiminden sonra kuruma ait derslik ve odalar katılımcılar tarafından beğeni ile gezildi.

rehabilitasyon merkezi elimitut yenilendi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort