Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

DERELİ DİKİŞ NAKIŞ SERGİSİ VE AÇILIŞI

İlçemiz Taşova'nın Güzide ve Elit Köyü Olan DERELİ'de 04/05/2017 Perşembe Günü saat 11:00 da Dikiş Nakış Sergisi Düzenlendi..

DERELİ DİKİŞ NAKIŞ SERGİSİ VE AÇILIŞI
DERELİ DİKİŞ NAKIŞ SERGİSİ VE AÇILIŞI Haber & Foto : Tayfun Aydın
Bu içerik 21884 kez okundu.
Advert

 Açılışa Katılan; Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa TÜMER, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mithat YILMAZ, Milli Eğitim Şube Müdürü Hamit YILDIRIM, İkinci Şube Müdürü    Ahmet    ERGÜN, 10 Tane Kurs Hocası, Halk Eğitim Müdür Yardımcaları, Nuray Hanım,

Dereli Köyü İmamı Kenan ATAMTÜRK,Dereli Köyü Muhtarı Ali VURAL Ballıca Köyü Muhtarı Engin BAYRAKTAR, Köyümüzün Öğretmeni Ali TEMİZ, ve Yine Öğretmenimiz Ali TEMİZ'in Eşi Kurs Hocamız Nurdane TEMİZ Katıldı...

Sergide Bir Çok Tasarım Harikası Kıyafetler Yer Alırken, Köyümüzden Olan ve Kurs Hocamız Nurdane TEMİZ hocamıza, DERELİ'ye Yakışır Bir Şekilde Emekler Ürettiği İçin ve Gösterdiği Bu Önemli Çabalarından Dolayı da Kutlarız..

Bu serginin gerçekleştirilmesinde, emeği geçen ve bilgilerini bizlerle payşalaşan, ayrıca göstermiş olduğu el becerileri ile Taşova'mızın Şahane köyü, DERELİ köyüne bu muhteşem sergiyi düzenledikleri için, başta Nurdane TEMİZ hocamız ve diğer emeği geçen emekçi bayan arkadaşlarımıza çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkürler sunarız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tasova Derelı Dıkıs Nakıs Sergısı Duzenledı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X