Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Ercan Aydın'ın Yeni Kitabı Çıktı

İlçemiz yazarların dan Ercan Aydın ''Uygulamalı Kaos Teorisi'' adlı kitabı çıktı.

Ercan Aydın'ın Yeni Kitabı Çıktı
Ercan Aydın'ın Yeni Kitabı Çıktı Editör : Ali Rıza AĞIŞ
Bu içerik 8240 kez okundu.
Advert

  Taşovamızın yazarı Ercan Aydın'ın 3.kitabı çıktı . Yazarımız Aydın sitemiz tasova.net'e ziyarette bulunarak yeni kitabını hediye etti.

  Istanbulda Kutupyıldızı yayınevinde basılan kitapta yönetime yeni bir bakış açısı sunuluyor. önümüzdeki dönemler için yönetimle ilgili değişik alternatif düşüncelerin anlatıldığı kitap 180 sayfadan oluşuyor.

     Kitabın hazırlanma süresi yaklaşık 2 yıl kadar sürdüğünü belirten Aydın okuyucuların kitabı okuduğunda: ''kaotik piyasa koşullarına uygun işletmeler günümüzdeki statik işletmelerin değil kaotik yapıdaki işletmelerin yerini tutacak gibi görünüyor. 
Kitap işletmelere esnek bütçeleme imkanı sunduğu gibi optimum yatırımlar ve işçi maliyetleri konusunda daha verimli bir yaklaşım sunuyor. Çünkü determinist yaklaşıkla değil indeterminist yaklaşımla kitap vücuda getirildi. 
Ayrıca kitap, ekonofiziğin de önünü açacak nitelikte. Kaos kavramına '' Yeni Rönesans '' deniyor. Yeni Rönesans ın işletme yönetim anlayışı kitapta işlenmeye çalışıldı. Bu açıdan kitap kendi alanında bir ilk. akademi kaygılarından uzak bir şekilde yazıldı. Inanıyorum ki üzerinde biraz daha çalışıldığında yönetim alanında çığır açacak niteliğe ulaşacaktır."

  Yazarımız Ercan Aydın'a yeni kitabında başarılar diliyoruz

 

 

 

 

 

 

 

 

Ercan aydın kitabı uygulamalı kaos teorisi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X