Advert
Advert

TAŞOVA HENTBOL VALİ'Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

İlimizi ve İlçemizi Hentbol Süper Liginde başarıyla temsil eden Taşova Hentbol Spor Kulübü yöneticileri Kaymakam Kudret Kurnaz önderliğinde Amasya Valisi Salih Işık’ı makamında ziyaret ettiler

TAŞOVA HENTBOL VALİ'Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
TAŞOVA HENTBOL VALİ'Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ Editör : Ali Rıza AĞIŞ
Bu içerik 1695 kez okundu.

 19 Ağustos  2016 Cuma günü   gerçekleştirilen ziyarette  İlçemiz  Kaymakamı Kudret Kurnaz, Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullah Kodek, Kulüp Başkanı Ömer Sayar ile Sportif Direktör   Sercan Şenel yer aldı.

  Ziyaretlerinden ötürü misafirlerine teşekkür eden Vali Işık, Taşova  Hentbol Kulübünün Amasya’yı başarılı bir şekilde Hentbol Süper Liginde temsil ettiğini belirterek, “Kulübümüzün bu başarısı tüm Amasyalıları olduğu gibi bizleri de gururlandırmaktadır. Yeni sezonda tüm sporcularımıza başarılar diliyor, kendilerini yetiştiren antrenörlerine ve kulübümüzün idarecilerine emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

Kulüp Başkanı Ömer Sayar ise, bu sezonda da Amasya’yı en iyi şekilde temsil edebilmek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirterek, Kulüp hakkında bilgiler verdi.

TAŞOVA HENTBOL VALİYİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X