Advert
Advert

VALİ ÇOMAKTEKİN VEDA ETTİ

Valiler Kararnamesiyle Merkez Valiliğine Atanan Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin İlçemize Veda Ziyaretinde Bulundu.

VALİ ÇOMAKTEKİN VEDA ETTİ
VALİ ÇOMAKTEKİN VEDA ETTİ Editör : Ali Rıza AĞIŞ
Bu içerik 3274 kez okundu.

Valiler Kararnamesiyle Merkez Valiliğine Atanan Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin İlçemize Veda Ziyaretinde Bulundu

 

Çomaktekin Taşova Hükümet Konağı önünde Kaymakam Kudret Kurnaz, Garnizon Komutanı Teğmen Murat Semiz, Emniyet Müdürü İlhan Sönmez, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer ve daire amirleri tarafından karşılandı.

Hizmet süresi boyunca tüm Amasya geneline imkanlar ölçüsünde hizmet götürmeye çalıştık diyen Çomaktekin

“Amasya ve ilçeleri dahil hepsini sevdik. Taşova Amasya’mızın en önemli ve güzel ilçelerinden bir tanesi ve olumsuz hiçbir şey yaşamadık.

Taşova’nın da daha ileri bir noktaya gitmesi için önemli çalışmalarda yürütüldü. Başta Yeşilırmak nehri ıslahı olmak üzere önemli yatırımlar yapıldı ve Taşova’nın görüntüsü değişmeye başladı.

Hizmetler yaparken insani değerler ön planda olması gerekiyor. Yönetim tarzında adaletin şefkatin merhametin hakkaniyetin olması kalp kırmamak en önemli hizmetlerdir” dedi.

Kaymakam Kurnaz ise Çomaktekin ile görev yapmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, Bizleri her zaman güler yüzünüzle karşıladınız ve ne zaman bir işe niyetlensek hep destek oldunuz diyerek teşekkür etti.

  

Vali Çomaktekin veda ziyareti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X