Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılında Atatürk Ortaokulu Zirve yaptı

İlçemiz köklü okullarından , Atatürk Ortaokulu 2014-2015 Eğitim- Öğretim yılında , Ankara Fen Lisesine ve Kabataş Erkek Lisesine öğrenci göndererek bir ilke imza attı.

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılında Atatürk Ortaokulu Zirve yaptı
2014-2015 Eğitim Öğretim Yılında Atatürk Ortaokulu Zirve yaptı Editör : Ali Rıza AĞIŞ
Bu içerik 3261 kez okundu.

      Toplamda 18 Fen Lisesi , 5 Sosyal Bilimler Lisesi ,16 Sağlık Meslek Lisesine öğrenci yerleştirme başarısını yakaladı. Bu başarının temelinde okul müdürü Selim Balcı, Müdür Yardımcıları Tezcan Tetik , Kadir Bayram Akbulut , Okul Öğretmenleri ve veliler arasında ki sevgi,saygı ile olumlu işbirliğinin olduğu görülmüştür.

       Türkiye'nin sayılı Fen Liselerinden Ankara Çankaya Fen Lisesini kazanan Nihal Doğa Yavuz'u , Kabataş Erkek Lisesini kazanan Nail Eren'i tebrik ediyor, Taşovamız açısından başarıların devamını diliyoruz. 

 

Sr Adı Soyadı KAZANDIĞI OKUL
1 NİHAL DOĞA  YAVUZ ANKARA/ÇANKAYA/Ankara Fen Lisesi
2 NAİL  EREN İSTANBUL/BEŞİKTAŞ/Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi
3 SEDAT  KAVAK TOKAT/MERKEZ/Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi
4 FURKAN  MARİFOĞLU ÇORUM/MERKEZ/Çorum Fen Lisesi
5 BEGÜM  YÜKSEL AMASYA/MERZİFON/Merzifon Fen Lisesi
6 GÜLPERİ ZEHRA  YAMAN TOKAT/ERBAA/Yılmaz Kayalar Fen Lisesi
7 HAYRUNNİSA  SALİHOĞLU BURSA/İNEGÖL/İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi
8 HÜSNÜ  YOLAÇAN AMASYA/MERZİFON/Merzifon Fen Lisesi
9 TUĞÇE BİLGE  ÖZER TOKAT/ERBAA/Yılmaz Kayalar Fen Lisesi
10 BURAK  ALMIŞ ORDU/FATSA/Fatsa Fen Lisesi
11 BEYZA NUR  AKKAŞOĞLU SAMSUN/ÇARŞAMBA/Çarşamba Fen Lisesi
12 ÖMER  YAVUZ SAMSUN/ÇARŞAMBA/Çarşamba Fen Lisesi
13 MEHMET DOĞUKAN  BOLAT SİNOP/MERKEZ/Sinop Fen Lisesi
14 FEYZANUR  OCAK TOKAT/ERBAA/Yılmaz Kayalar Fen Lisesi
15 İSMAİL EMİRHAN  GÜZEL ANKARA/POLATLI/Polatlı Fen Lisesi
16 ŞÜKRÜ KAAN  UYUMAZ ORDU/FATSA/Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi
17 NİSANUR  COŞKUN TOKAT/ERBAA/Yılmaz Kayalar Fen Lisesi
18 BEGÜM ZÜMRÜT  ÖZTUTAN TOKAT/ERBAA/Yılmaz Kayalar Fen Lisesi
19 ALİ GÖRKEM  KURU TOKAT/ERBAA/Yılmaz Kayalar Fen Lisesi
20 YUSUF NUMAN  GÜLTEKİN AMASYA/MERKEZ/Amasya Sosyal Bilimler Lisesi
21 AHMET  UYSAL AMASYA/MERKEZ/Amasya Anadolu Lisesi
22 FAHRİYE SULTAN  KUŞCU ÇORUM/OSMANCIK/Ömer Derindere Fen Lisesi
23 FATMA NUR  SEÇKİN AMASYA/MERKEZ/Amasya Sosyal Bilimler Lisesi
24 SEFAİ  BAYINDIR TOKAT/ERBAA/Erbaa Merkez Anadolu Lisesi
25 GİZEM  CÖMERT AMASYA/MERKEZ/Amasya Sosyal Bilimler Lisesi
26 MUHAMMET KEREM  ÖZDEMİR AMASYA/MERKEZ/Alptekin Anadolu Lisesi
27 AHMET VEYİS  YÜKSEL AMASYA/MERZİFON/İrfanlı Anadolu Lisesi
28 ŞEVVAL  EKİCİ ANTALYA/ALANYA/Alanya Anadolu Lisesi
29 BEYZANUR  ÖZKÖK AMASYA/MERKEZ/Alptekin Anadolu Lisesi
30 GÖKNUR  BOL AMASYA/MERKEZ/Alptekin Anadolu Lisesi
31 ÖMER MİRZA  UÇAŞ TOKAT/ERBAA/Erbaa Merkez Anadolu Lisesi
32 YARENNAZ  KÜÇÜK TOKAT/ERBAA/Erbaa Merkez Anadolu Lisesi
33 AHSEN  SOYAL AMASYA/MERKEZ/Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
34 AYŞENUR  ATAKIR AMASYA/MERKEZ/Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
35 MELİKE  İÇERLİ AMASYA/MERKEZ/Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
36 MERT TARIK  AYTEKİN AMASYA/TAŞOVA/Taşova Anadolu Lisesi
37 SEFA  ATALAY ÇORUM/SUNGURLU/Haydar Öztaş Anadolu Lisesi
38 CEREN  ALAN AMASYA/MERKEZ/Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
39 ZEHRA EZGİ  ERGİN AMASYA/TAŞOVA/Taşova Süleyman Bursalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
40 BEYZA  BOZKURT AMASYA/TAŞOVA/Taşova Süleyman Bursalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
41 BÜŞRA  GÜNEL AMASYA/MERKEZ/Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
42 ZEHRA  YILMAZ AMASYA/MERKEZ/Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
43 MELİHA  ÜNAL AMASYA/TAŞOVA/Taşova Anadolu Lisesi
44 ARDA EMİR  ERGİN AMASYA/TAŞOVA/Taşova Süleyman Bursalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
45 OĞUZHAN  DAL AMASYA/MERZİFON/Merzifon Anadolu Lisesi
46 ZEYNEP AYBÜKE  GÖK TOKAT/NİKSAR/Nizameddin Yağıbasan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
47 FEYZA ELÇİN  DALKIRAN AMASYA/TAŞOVA/Taşova Süleyman Bursalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
48 MEHMET AKİF  ODABAŞI AMASYA/MERKEZ/Amasya Anadolu İmam Hatip Lisesi
49 CEBRAİL  ÖZTAŞ ADANA/SEYHAN/Borsa Anadolu Lisesi
50 ZEYNEP  ÖZTEMÜR AMASYA/TAŞOVA Süleyman Bursalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
51 HAKAN  ULUKAYA AMASYA/TAŞOVA Süleyman Bursalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
52 ENES KAAN  SOYAL AMASYA/MERZİFON Şehit Dursun Özsaraç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
53 GÜBSE DİLARA  BİRİNCİ TOKAT/Erbaa Fatih Anadolu Lisesi
54 FURKAN  KAYİM AMASYA/TAŞOVA Süleyman Bursalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
55 ELİF GEYSU  GEGİN SAMSUN/ATAKUM Cumhuriyet Anadolu Lisesi
56 BERKAY  TOKGÖZ GÜMÜŞHANE/KELKİT Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
57 MEHMET METEHAN  YAYLACI AMASYA/Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi(Anadolu Lisesi)
58 ALEYNA  AKIN AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
59 MELTEM  YÜKSEL AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
60 TAHSİNCAN  UZUN AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
61 ALİ EMİRHAN  UYKUN Amasya Güzel Sanatlar Lisesine kayıtlıdır.
62 ŞEYMA  DEMİR AMASYA/SULUOVA Şehit Muharrem Saygün Anadolu Lisesi
63 MUSA  YILMAZ AMASYA/GÜMÜŞHACIKÖY Anadolu Lisesi
64 GÜLŞEN  ŞENEL Amasya Güzel Sanatlar Lisesine kayıtlıdır.
65 FATMA  ÇAĞLAR AMASYA/Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi(Anadolu Lisesi)
66 BAHADIR  ÖNDER Amasya Spor Lisesine kayıtlıdır.
67 RIDVAN SALİH  KURT AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
68 İBRAHİM ALTAY  GÜNDOĞDU Amasya Güzel Sanatlar Lisesine kayıtlıdır.
69 ÜMİT  YILMAZ Amasya Güzel Sanatlar Lisesine kayıtlıdır.
70 GÖZDE  ÖNDER AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
71 MERTCAN  ÜNAY AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
72 ALEYNA  ERASLAN TOKAT/Erbaa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
73 ALEYNA  YILMAZ AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
74 SERHAT ŞÜKRÜ  KOÇAK AMASYA/Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
75 ENSAR  TORUN Amasya Spor Lisesine kayıtlıdır.
76 EMİRHAN  GÖK SAMSUN/Asarcık Anadolu Lisesi
77 GÜL FEYZA  UYAR AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
78 SEDAT  DÖNER SAMSUN/Tekkeköy Nedime Serap Ulusoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
79 ELİF  ZORLU TOKAT/Erbaa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
80 AHMET HAKAN  GÜLAL AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
81 AYŞEGÜL  KOÇAK AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
82 SAMET CAN  ZİLE AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
83 NEFİSE  YOLAÇAN AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
84 ERTAN  ÇAKMAK SAMSUN/Tekkeköy Nedime Serap Ulusoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
85 BURAK  ŞAHİN AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
86 YAREN  ŞAHİN AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
87 IŞIL  ÖZTÜRK Amasya Spor Lisesine kayıtlıdır.
88 ÖZGENUR  MUTLU AMASYA/Taşova Anadolu Lisesi
89 BEYZA NUR  GÜNDÜZ AMASYA/Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi(Anadolu Lisesi)
90 RUKİYE  CELEP AMASYA/Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi(Anadolu Lisesi)
91 MERYEM SIDDIKA  SAYAR AMASYA/MERKEZ Bülbül Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
92 BÜŞRA  KOP Amasya Güzel Sanatlar Lisesine kayıtlıdır.
93 EDANUR  YILDIZ Amasya Güzel Sanatlar Lisesine kayıtlıdır.
94 TUNAHAN  AYTAŞ AMASYA/Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi(Anadolu Lisesi)
95 SEMANUR  MACİT AMASYA/Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi(Anadolu Lisesi)
96 EMİRHAN  ÖNDER Amasya Spor Lisesine kayıtlıdır.
97 BERK OSMAN  ÖZDEMİR AMASYA/Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi(Anadolu Lisesi)
98 FURKAN  YILMAZ AMASYA/Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi(Anadolu Lisesi)
99 SİNEM  AKCA Amasya Güzel Sanatlar Lisesine kayıtlıdır.
100 GÜLAHMET  ALBAYRAK AMASYA/Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
101 GÜLŞAH  OĞUZTAV AMASYA/MERKEZ İlduş Hatun Mesleki ve Teknik Adadolu Lisesi
102 BATUHAN  KANBOLAT AMASYA/Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi(Anadolu Lisesi)
103 AYŞE  SAYAN Amasya Güzel Sanatlar Lisesine kayıtlıdır.
104 RÜMEYSA  DEMİR Açık Öğretim Kurumu
105 EMİR  ÖNAL AMASYA/MERKEZ Atatürk Anadolu Lisesi
106 MELİKE  ERTEKİN AMASYA/Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi(Anadolu Meslek Programı)
107 ZEHRA DİLAN  KORKMAZ AMASYA/Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi(Anadolu Meslek Programı)
108 ÖZLEM  GÜNGÖR AMASYA/MERKEZ Torumtay Mesleki Teknik Anadolu Lisesi
109 İSMAİL  TELLİ AMASYA/Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi(Anadolu Lisesi)
110 BEKİR TARIK  ÖZSOY AMASYA/Taşova Yeşilırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi(Anadolu Meslek Programı)
111 ESRA  RÜZGAR SAMSUN/ATAKUM Kurupelit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
112 MEHMET  DURMUŞ AMASYA/Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
113 ÜZEYİR  ŞAHİN AMASYA/Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
114 ONUR  YILMAZ AMASYA/Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
115 SEYFETTİN  KÜÇÜK AMASYA/Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
116 UMUT  GÜZEL AMASYA/Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
117 BURAK  İYİÖZ AMASYA/Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
118 YUSUF  RÜZGAR AMASYA/Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
Nail Eren Nihal Doğa Yavuz SelimBalcı Tezcan Tetik Kadir Bayram Akbulut
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sonbaharda Beslenme
Sonbaharda Beslenme
Aşırı Sıcaklarda Alınması Gereken Önlemler
Aşırı Sıcaklarda Alınması Gereken Önlemler