Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Vali Varol Taşova'da Ziyaretlerde Bulundu

Vali Varol Taşova'da Ziyaretlerde Bulundu

Vali Varol Taşova'da Ziyaretlerde Bulundu
Vali Varol Taşova'da Ziyaretlerde Bulundu Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 1434 kez okundu.
Advert

Vali Dr. Osman Varol, ilçemiz Taşova'da faaliyet gösteren KARBETSAN firmasını ziyaret etti.

Hazır beton alanında faaliyet gösteren firmanın faaliyetleriyle ilgili yöneticilerden bilgi alan Vali Varol,  çalışmalarında başarılar diledi.

Firma yetkilileri, ziyareti dolayısıyla Vali Varol’a teşekkür etti. Ziyarette, Taşova Kaymakamı Mustafa Berk Çelik ile ilçe yöneticileri de yer aldı.

Vali Dr. Osman Varol, ilçemiz Taşova'da yaşayan 5 yaşındaki Ayberk Öztürk’ü ziyaret ederek sağlık durumu hakkında anne ve babasından bilgi aldı.

Kas iskelet sistemi hastalığı dolayısıyla ameliyat olan ve rehabilitasyon merkezinde eğitim gören 5 yaşındaki Ayberk Öztürk’ün durumu hakkında annesi Sultan Öztürk ile babası Salih Öztürk’ten bilgi alan Vali Varol, taleplerinin imkanlar çerçevesinde çözümü için gerekli talimatları verdi. Öztürk ailesi, yakın ilgisi dolayısıyla Vali Varol’a teşekkür etti.

Ziyarette, Taşova Kaymakamı Mustafa Berk Çelik ile ilçe yöneticileri de yer aldı.

Aziz Şehidimizin babası Bahattin Öztürk ve kardeşlerinin hal ve hatırını soran Vali Varol, vatanımız uğruna can veren bütün yiğitlerimizin daima gönüllerimizde yaşayacağını belirterek milletimizin şehit ile gazilerimize minnet duyduğunu ifade etti.

Bahattin Öztürk, Taşova Kaymakamı Mustafa Berk Çelik ile ilçe yöneticilerinin de yer aldığı ziyarette her fırsatta şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimize ev ziyaretleri gerçekleştiren ve kapısının kendilerine her daim açık olduğunu vurgulayan Vali Varol’a yakın ilgisi dolayısıyla teşekkür etti.

Vali Varol, ziyaret sonrası karşılaştığı çocuklara hediyeler verdi.

Vali Dr. Osman Varol, ilçemiz Taşova'da yaşayan Kıbrıs Gazisi Fahrettin Tümer’i ziyaret etti.

Evli ve iki çocuk babası Gazi Fahrettin Tümer ile sohbet ederek herhangi bir sorunları olduğu takdirde kapısının her zaman açık olduğunu belirten Vali Varol, vatanımız uğruna fedakârca görev yaparken gazilik unvanına erişen gazilerimiz ile canını feda eden aziz şehitlerimize milletimizin şükran ve minnet duyduğunu ifade etti.

Fahrettin Tümer, Vali Varol'a ilimizdeki şehitlerimizin aileleri ve gazilerimizle yakından ilgilenmesi ile ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.

Ziyarette, Taşova Kaymakamı Mustafa Berk Çelik de yer aldı.

 

 

 

vali varol taşova'da ziyaretlerde bulundu
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X