Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Amasya TEMA'dan Uluköy Barajında Doğa Yürüyüşü

Amasya TEMA Vakfı erozyonla mücadele etkinlikleri doğrultusunda 16.11.2019 Cumartesi günü saat:13:00'de Taşova Uluköy Barajında doğa yürüyüşü düzenledi.

Amasya TEMA'dan Uluköy Barajında Doğa Yürüyüşü
Amasya TEMA'dan Uluköy Barajında Doğa Yürüyüşü Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 1563 kez okundu.
Advert

11-17 Kasım tarihlerini kapsayan Erozyonla Mücadele Haftası’nda TEMA Vakfı, toprak ve su ilişkisine dikkat çekiyor ve tüm Türkiye'de “Suyu düştüğü, toprağı oluştuğu yerde tut” sloganıyla yürüyüş ve etkinlikler düzenliyor.

Bu kapsamda Amasya TEMA Vakfı,16.11.2019 Cumartesi günü saat:13:00'de ilçemiz Taşova Uluköy Barajında doğa yürüyüşü düzenledi ve piknip yapıldı.

Amasya Tema Vakfı İl Temsilcisi Fazlı ÖZVEREN;

"Suyu oluştuğu yerde,toprağı oluştuğu yerde tut oluşuyla erozyonla mücadelemize destek olan Amasya İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU'na, tüm TEMA gönüllülerimize,  ve yapılan bu etkinliğe araç temininde bulunurak destek olan Amasya Üniversitesi Rektörü  sayın Prof. Dr. Süleymen ELMACIYA teşşekür etti"

Yürüşüye  Amasya İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU,Amasya Tema Vakfı İl Temsilcisi Fazlı ÖZVEREN, Amasya TEMA Vakfı İl Temsilici yardımcıları Hami KAVAKLIOĞLU,Orhan BOL,İbrahim TOKUL,Taşova İlçe Sorumlusu Okan AYDIN,gönüllü öğretmenler ve genç TEMA Gönülleri katıldı.

amasya TEMA'dan Uluköy barajında doğa yürüyüşü
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X