Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Kaymakam Altuntaş Kırkharman Köyünü Ziyaret Etti

Kaymakam Talha Altuntaş, 18 Haziran 2019 günü Dernek yönetiminin kendilerine ”hoş geldiniz” ziyaretinde verdiği sözü yerine getirerek 25 Temmuz 2019 Perşembe günü Kaymakam Altuntaş Kırkharman köyünü ziyaret etti.

Kaymakam Altuntaş Kırkharman Köyünü Ziyaret Etti
Kaymakam Altuntaş Kırkharman Köyünü Ziyaret Etti Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 2745 kez okundu.
Advert

Kaymakam Talha Altuntaş, 18 Haziran 2019 günü Dernek yönetiminin  kendilerine ”hoş geldiniz” ziyaretinde verdiği sözü yerine getirerek 25 Temmuz 2019 Perşembe günü Kaymakam Altuntaş  Kırkharman köyünü ziyaret etti.

Saat 17.00’de gerçekleştirilen ziyarette Kaymakam Talha Altuntaş’ı, Muhtar Ömer Durmuş ve Dernek Temsilcisi Naci Ercan ve köy halkı karşıladı. Kaymakam Altuntaş Muhtar ve Dernek temsilcilerini yapılan çalışmalardan dolayı tebrik etti.Köyde yapılan okul tadilatını görüp , Kütüphane ve Sinema Salonu gezdikten sonra ,  çok beğendiklerini ifade etti.Daha sonra yürüyerek Kırkharman Göletini ziyaret ederek.Köyün sorunları hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Talha Altuntaş’a Kırkharman köyü ziyaretinde; İl Genel Meclisi üyeleri; Deniz Sümer, Ahmet Öz, Turan Yeter, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Bünyamin Şahin eşlik ettiler.

 

kaymakam altuntaş kırkharman köyünü ziyaret etti
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X