Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Amasya Şeker Fabrikası Üreticilerle Bir Araya Geldi

Amasya Şeker Fabrikası ilçemiz üreticileri ile değerlendirme toplantısı yaptı.

Amasya Şeker Fabrikası Üreticilerle Bir Araya Geldi
Amasya Şeker Fabrikası Üreticilerle Bir Araya Geldi Umut Özsoy
Bu içerik 1742 kez okundu.
Advert

 

Müftülük konferans salonunda 14.02.2019 Perşembe günü (bugün) saat 11.00 de başlayan toplantıya: Amasya Şeker Fabrikası Genel Müdürü Cemal Sunulu, Ziraat Müdürü Erol Yelen, Bölge Şefi Murat Alan ve çiftçiler katıldı.

 

Çiftçilerle istişare içerisinde geçen toplantıda görüş alışverişinde bulunan Amasya Şeker Fabrikası Genel Müdürü Cemal Sunulu; “Siz üretirseniz şirket üretmeye devam eder.” Dedi.
Bu anlamda sizin üretiminiz bu fabrikanın devamını sağlamakta en önemli unsurdur.” Dedi.
Amasya Şeker Fabrikası elindeki bütün imkânları kullanarak bu sene tarihinde ilk defa Türkiye’de uygulanan şeker pancarı taban fiyatında gözünü de karartarak ve siz üreticilere de güvenerek şeker oranı 16 olan ürünler için 300TL/Ton fiyatını açıkladık ifadeleri ile sözlerine devam eden Sunulu; “Sizi memnun edecek, beraberce iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Sorunlarını bizlere ilettiğiniz takdirde daha kolay çözüme ulaşacağımızı tahmin ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.
Sunulu’nun konuşmasının ardından üreticiler tarafından üretim esnasında yaşanılan sorunlara değinildi. Üreticilerin sorunlarını dinleyen Amasya Şeker Fabrikası Genel Müdürü Cemal Sunulu, sorunları not alarak, çözüme kavuşturulması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.

 

 

 

 

  

 

 

 

Amasya Şeker Fabrikası Üreticilerle Bir Araya Geldi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort