Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Muhtar ve Muhtar Adaylarına Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Mahalli idareler ile mahalle muhtarlıkları ve ihtiyar heyetleri seçimleri, bilgilendirme toplantısı Kaymakam Okan Yenidünya başkanlığında müftülük konferans salonunda düzenlendi.

Muhtar ve Muhtar Adaylarına Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Muhtar ve Muhtar Adaylarına Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Umut Özsoy
Bu içerik 3818 kez okundu.
Advert

 Toplantıya Kaymakam Okan Yenidünya , Teğmen Ömer Altun, Emniyet Müdürü  Yılmaz Polat, kurum müdürleri ile çok sayıda muhtar ve muhtar adayı katıldı.Taşova İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Polis memuru Uğur Akbay, muhtar ve muhtar adaylarına yönelik bilgilenderime sunumu gerçekleştirdi.

Daha sonra bir konuşma yapan Kaymakam Okan Yenidünya:

 Değerli muhtarlarımız, muhtar adaylarımız öncelikle hepiniz hoşgeldiniz.Bu toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek başlayalım.
 Hepinizin bildiği üzere 31 Mart tarihinde yerel seçimlerimiz olacaktır.Bu seçimi demokrasiye uygun bir şekilde huzur ve esenlikli bir şekilde tamamlanması için bizler kamu kurum ve kuruluşları olarak azami dikkati göstermekteyiz göstermeyede devam edeceğiz.Bu yalnız bizlerle olacak bir durum deil sizlerin muhtar ve muhtar adaylarınınfa katkısı lazım.Biliyorsunuz bu seçimde özlük hakları oldukça iyileştirildi buda demek oluyorki katılım sayısı herzamankinden biraz daha fazla olacaktır.Demokrasinin gereği bu, her köyde birden fazla muhtar adayıda olacaktır.Sizler hepiniz aynı köylerde yaşayan insanlarsınız çoğunuz komşu hatta akrabasınız sizlerden bizlere yardımcı olmanızı da bekliyoruz.Karşılıklı diyalog halinde her sıkıntınızda sorunlarınızda konuşabiliriz.Ancak olumsuz koşullara şiddete ve benzeri durumlara düşmemek sizlerden istediğimiz şeydir. Dedi.

Muhtar ve Adaylarına Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort