Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Taşova İmam Hatip Lisesi İl Birincisi Oldu

Amasya Spor Salonu´nda yapılan Amasya Liseler Arası Güreş İl Birinciliği Müsabakasında Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi güreş takımı öğrencileri kilolarında il birincisi oldu.

Taşova İmam Hatip Lisesi İl Birincisi Oldu
Taşova İmam Hatip Lisesi İl Birincisi Oldu Umut Özsoy
Bu içerik 2683 kez okundu.
Advert

 Yarışmalarda: 2 Birincilik (Öğrenciler Furkan KURT ve Muhammed Eyyüp BAKIRCI) ve 1 İkincilik (Öğrenci Şenol HANEDAR) elde ederek Amasya ilini bölge müsabakalarında temsil edeceklerdir.

 Müsabakalara hazırlayan Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Ömer HANCI:

 “Öğrencilerimiz güzel performans sergilediler. Bunda öğrencilerin vakit sınırlaması olmadan okulun özel yerlerinde fedakarca çalışmalarının da etkisi var. Bizlere bu konularda yardımcı olan Okul Müdürümüz Kemal Vehbi ONAY´a teşekkür ediyorum. Bize başarılarıyla mutluluk sağlayan öğrencilerimize de çok teşekkür ediyorum. Birinciler, ilimizi temsilen daha sonra açıklanacak olan illerde yapılacak grup elemelerine katılacaklardır. Şimdiden kendilerine başarılar diliyorum. Sıkı çalışmalarını devam ettirmeliler.” dedi.

 Öğrencilerin başarı sevincini paylaşan Okul Müdürü Kemal Vehbi ONAY da:

 “Bize yarışmalarda bu sevinci yaşatan öğrencilerimize ve onları mesai kavramı olmadan çalıştıran değerli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ömer HANCI Bey´e teşekkür ederim. Bizleri mutlu eden başarıyla döndüler. Şimdiden ilerde yapılacak olan yarışmalarda da başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Taşova İmam Hatip Lisesi İl Birincisi Oldu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort