Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

İlçemizde Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

'Muhtarlar Toplantı'larının son oturumu Vali Osman Varol'un katılımıyla ilçemizde gerçekleştirildi.

İlçemizde Muhtarlar Toplantısı Yapıldı
İlçemizde Muhtarlar Toplantısı Yapıldı Umut Özsoy
Bu içerik 4027 kez okundu.
Advert

 Vali Dr. Osman Varol, muhtarlar toplantısı kapsamında  ilçemizin mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıya Valimizin yanı sıra Taşova Kaymakam Vekili Okan Yenidünya, Belediye Başanı Bayram Öztürk İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çittır, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Faruk Aykutlu, kurum müdürleri ile mahalle ve köy muhtarları katıldı.

 Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Dr. Osman Varol: Bildiğiniz üzere her ay bir muhtarlar toplantısı gerçekleştiriyoruz; çeşitli muhtarlarımızla bir araya geliyoruz. Sizlerle daha önce bu salonda bir araya gelmiştik. Bu toplantıların formatını, amacını, neler yaptığımızı sizler de biliyorsunuz. Mümkün olduğu kadar sizlerin sıkıntılarını dinlemeye çalışıyoruz; bunlara çareler üretmeye çalışıyoruz. Kimine mümkün oluyor kısa vadede kimine mümkün olmuyor ama en azından sık sık bir araya gelmemizin, belirli konuları müzakere etmemizin çok faydalı olduğunu, en azından birbirimizin dilinden daha iyi anladığımızı düşünüyorum.
 
 Bu vesileyle toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah birtakım meseleleri yeniden gündeme getirip çözüm bulma şansımız olur.” ifadelerine yer verdi.
 
 Toplantıda söz alan muhtarlar,  yaşanan sorunlar ile talep ve beklentilerini tek tek ayrıntılı bir şekilde anlattı. Muhtarlarımızı dikkatle dinleyen ve gereken notların alınması talimatını veren Valimiz, dile getirilen talep ve önerilerin titizlikle takip edileceğinden emin olunmasını istedi. Valimiz, “Bu toplantıları düzenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Dile getirilen sorunların çözümlenme aşamasını bizzat takip edeceğim. Yapacağımız her toplantıda, eksikliklerin giderilmesi noktasında ne kadar yol aldığımızı masaya yatıracağız.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

İlçemizde Muhtarlar Toplantısı Yapıldı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort