Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

TAŞOVA DENİZBANK ŞUBESİ AÇILDI

1977 yılında açılan İş Bankasından sonra 41 yıl sonda ilçemize ilk defa bir banka açıldı. Belediye eski binasının birinci katında açılan Denizbank şubesi 26 Temmuz 2018 Perşembe günü törenle hizmete girdi. Böylece ilçemizdeki banka sayısı yeniden dörde yükseldi.

TAŞOVA DENİZBANK ŞUBESİ AÇILDI
TAŞOVA DENİZBANK ŞUBESİ AÇILDI Editör : Ali Rıza AĞIŞ
Bu içerik 5073 kez okundu.
Advert

Saat 11.00 başlayan açılış törenine; Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Denizbank Samsun Bölge Müdürü Seyfi Doğan Atakent, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Torun, Adalet ve Kalkınma Partisi  İlçe Başkanı Tekin Sobacı, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Aslan Berber, Tokat Şube Müdürü Paşa Yalçın, Amasya Müdürü: Hüseyin Bildik, Erbaa Müdürü: Kerim Altun, Niksar Müdürü: Bilal İlhan, Taşova Müdürü:Halil Engin Koyuncu, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Bölge Müdürü Atakent, “21 yıl önce kurulan bankamızın Karadeniz bölgesinde elli bir, ülke genelinde  yediyüz altmışbir şubesi bulunuyor. Bankamızın çiftçilere yönelik hizmetleri bulunuyor. Gittikçe büyüyen bir bankayız. Şubenin açılışındaki katkılarından dolayı Belediye Başkanı Bayram Öztürk’e teşekkür ediyorum” dedi. Daha sonra söz alan Başkan Öztürk:; “Söylentilere rağmen ülkemiz ekonomisi büyüyor. İlçemize Denizbank şubesinin açılması da bunun göstergesidir. Hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Emekli İmam-Hatip Sefer Uysal’ın açılış duasından sonra kurdele kesilerek banka gezildi. Denizbank şubesinde müdür dahil altı personel görev yapıyor.

 

TAŞOVA DENİZBANK ŞUBESİ AÇILDI
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort